Звездата на Ботев Пловдив Тодор Неделев вече отново иска да заиграе в чужбина. Полузащитникът вече имаше един престой зад граница, след като беше продаден в Майнц 05, но той се оказа неуспешен.
Неделев срещна трудности с езика, не успя да се наложи и в крайна сметка се върна. Интерес към него от родните клубове не липсва, но той е твърд в желанието си да играе само за Ботев у нас.
"За момента няма конкретна оферта от чужбина. Хубаво е отново да изляза в чужбина, зимата е по-трудно, ако няма оферта ще остана в Ботев до лятото, щастлив съм тук, колективът е страхотен, нищо не ми липсва", каза Неделев пред Диема.
Днес пловдивчани излизат в последния си за годината мач срещу Витоша в Бистрица.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия