ЦСКА-София с рекордна победа за сезона

OFFNews 19 август 2017 в 23:51 1499 0

Снимка Спортал

ЦСКА-София записа най-изразителната победа от началото на сезона в Първа лига, след като разгроми с 6:1 на "Армията" опашкаря Витоша. Така тимът излезе отново на второ място с 13 точки, първи е Черно море с 14.

Лудогорец е  трети с 10, но има и два мача по-малко. Но какви - гостувания на Левски и на Дунав.

Два гола за "червенит"е вкара Божидар Чорбаджийски, а по веднъж се разписаха Фернандо Каранга, Тиаго, който се отличи и с три асистенции, Рубен Пинто и Кевин Кубемба.

За гостите, които в този двубой започнаха без част от титулярите си, реализира Григор Долапчиев, юноша на ЦСКА.

Мачът започна с минута мълчание в памет на жертвите от терористичния акт в Барселона. “Не искам да коментирам кое е ЦСКА и кое - не.

Не се зарадвах при гола, защото губехме с 0:4 и какво да се зарадвам”, разкри голмайсторът на "Бистришките тигри", който се разписа за четвърти път от началото на първенството.