ЦСКА-София на точка от върха

OFFNews 12 август 2017 в 00:17 1076 0

Снимка Sportal.bg

Отборът на ЦСКА-София постигна трета поредна победа в Първа лига и е само на точка зад лидера Черно море.

Варненци имат 11 точки, докато момчетата на треньора Стамен Белчев са с 10 на второто място след трудния успех с 1:0 над новака Септември в двубой от петия кръг.

Автор на победното попадение стана Рубен Пинто в самия край на първото полувреме. В 44-та минута неточно отиграване на вратаря на домакините Янко Георгиев попадна в халфа на армейците, който с удар извън наказателното поле откри резултата.

Червените на три пъти нацелиха горните греди - през първата част това сториха Фернандо Каранга и Александър Дюлгеров, а през втората Станислав Манолев.

Септември завърши мача с 10 души, след като в 63-та минута Ишмаел Байду получи втори жълт картон за нарушение срещу Рубен Пинто.