ЦСКА-София взе втори пловдивски скалп

OFFNews 06 август 2017 в 22:39 2124 0

ЦСКА-София постигна втора поредна убедителна победа в Първа лига. След разгромното 6:2 над Ботев Пловдив, тази вечер "червените" сразиха с 4:1 съгражданите от Локомотив на "Българска армия".

Домакините решиха изхода на мача още през първото полувреме, когато се оттеглиха на почивка при резултат 2:0 след голове на Тиаго Родригес в 13-та минута и на Кристиян Малинов в 27-та.

След час игра Фернандо Каранга придаде класическо измерение на резултата, отигравайки технично над стража Илко Пиргов.

Това беше негово 5-то попадение от началото на сезона, а асистенцията беше на Тиаго Родригес.

В 74-та минута Димо Бакалов намали резултата, вкарвайки почетното попадение за Локомотив Пд.

Крайното 4:1 оформи Станислав Манолев с първия си гол в България от 2009 година насам. С успеха ЦСКА-София събра седем точки и върви на второ място в класирането, а лидер е Черно море с 10.