ЦСКА с трудна победа над Ботев (Враца)

Благой Бориславов 04 август 2019 в 21:51 1341 0

ЦСКА продължава с неубедителното си представяне в efbet Лига от началото на сезона. "Червените" изиграха слаб мач, но все пак измъкнаха много трудна победа с 1:0 над Ботев (Враца) в среща от 4-ия кръг на "Българска армия". Отново герой за домакините бе Евандро, който отбеляза единствения гол в 72-ата минута.

През първото полувреме положенията пред двете врати бяха малко, а гостите дори могат да съжаляват, че техен гол бе отменен заради засада на Даниел Генов.

Второто полувреме бе малко по-добро. ЦСКА вдигна оборотите и успя да се добере до победата. Това стана в 72-ата минута, когато Тиаго центрира отляво и сложи топката на главата на Евандро, който отблизо бе точен за 1:0.

Гостите пък завършиха мача в намален състав, след като в 85-ата минута Филип Ждрелич извърши фаул срещу Тиаго и получи втори жълт и червен картон.

Това бе втора победа за ЦСКА от началото на сезона, като "червените" се изкачиха до 6-ото място във временното класиране с 7 спечелени точки. Ботев (Враца) пък допусна трета загуба и заема 11-ото място с 3 точки.