Ексклузивно Със сълзи: Свалиха Росен Желязков от председателското място в предпоследния ден на 49-ото НС

Дунав и Етър с победи в Първа лига

OFFNews 27 юли 2018 в 22:57 1191 0

Отборите на Дунав Русе и Етър Велико Търново се поздравиха с победи в петъчните мачове от програмата на втория кръг на Първа лига.

Дунав победи у дома новака в елита Ботев Враца с 3:1. Точни за победителите бяха Ахмедов, Васев и Балджийски. Почетното попадение за врачани вкара Атанасов.

Това бе втора загуба за врачани, които в първия кръг загубиха с 1:2 от Черно море във Варна. Дунав отстъпи със същия резултат пред Витоша Бистрица.

Етър пък успя да зарадва привържениците си, след като записа минимална победа над Верея с 1:0 в първото си домакинство за сезона. Успехът донесе Ерик Почански в 88-ата минута, след като се бе появил от резервната скамейка.

Срещата започна с минута мълчание в памет на легендарния български футболист Трифон Иванов, който днес трябваше да навърши 53 години.

В 3-ата минута феновете на стадион "Ивайло" изразиха своето уважение чрез бурни ръкопляскания под летния дъжд, който се изсипа над Велико Търново.