ЦСКА отстъпи пред Виктория в Пилзен

OFFNews 19 август 2021 в 21:54 2256 0

Снимка Официален сайт на ЦСКА

Отборът на ЦСКА отстъпи на Виктория (Пилзен) с 0:2 в първи мач от плейофа за влизане в групите на турнира Лига на конференциите, игран на стадион "Досан Арена" в Пилзен.

Реваншът е насрочен за 26 август (четвъртък) от 20:00 часа и ще се играе на Националния стадион "Васил Левски".

Домакините упражниха натиск още в първите мигове на срещата. В десетата минута Виктория поведе в резултата чрез Милан Хавел, който се разписа на празна врата след подаване на Радим Резник, чийто първи удар от наказателното поле беше отбит от Густаво Бусато.

В 72-ата минута Павел Буча стреля опасно от наказателното поле, вратарят на ЦСКА Бусато изби топката, но Джон Москера се разписа на празна врата в полза на Виктория.

До края на двубоя армейците опитаха да отбележат попадение, но нямаха късмет и в крайна сметка отстъпиха пред Виктория (Пилзен) в първия плейофен сблъсък.