Отборът на ЦСКА разгроми с 3:0 Дунав Русе в последния си мач за годината от програмата на 19-ия кръг в Първа лига.
Атмосферата преди мача беше празнична, а всички зрители си тръгнаха с подаръци. Изпълнителите Прея и Криско пък допълнително вдигнаха настроението, което не беше помрачено дори от слабото на моменти съдийство на Ангел Ангелов.
Резултатът на "Българска армия" откри Рубен Пинто в 60-ата минута, а в края Божидар Чорбаджийски и Александър Дюлгеров окончателно довършиха гостите.
На три пъти удари на футболисти на ЦСКА срещнаха гредите. Дунав доигра мача с човек по-малко, след като в 85-ага минута Марио Петков получи втори жълт за груб фаул срещу Кулма.
Така ЦСКА ще зимува на третото място в класирането с 35 точки. Лидер е Лудогорец с 47, а Левски е втори с 43.



























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Който взел - взел! Но вече строго ще контролираме, обеща Шишков
Който взел - взел! Но вече строго ще контролираме, обеща Шишков
Външният министър: България не просто ще участва в ЕС и НАТО, а ще допринася за стабилността и единството им
Радев предлага на НС да разреши разполагането на 8 US самолета в 'Безмер'