Мегазвездата на българския футбол Христо Стоичков поздрави бившия си клуб ЦСКА за добрата игра на тима при гостуването на италианския гранд Рома в Лига Европа.
"Червените" завършиха 0:0 в Рим и спечелиха първа точка в група "А" на турнира. В първата си среща столичани загубиха от ЧФР Клуж в София, а след седмица им предстои гостуване на швейцарския Йънг Бойс.
"Великолепно! ЦСКА пак доказа, че е отбор №1 на България в Европа! Така се връща старата слава! Във Вечния град започна събирането на точки! Напред към Швейцария, армейци!", написа Стоичков в профила си във Фейсбук.
В последните дни Камата демонстрира активно любовта си към ЦСКА, след като се беше пооткъснал за известно време.
Преди мача с Рома той публикува и надъхващо послание към "армейците", в което отбеляза, че обича да ловува вълци, каквото е прозвището на римляните.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
17882
1
30.10 2020 в 12:48
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен
Демерджиев призова стопаните на пътя да се събудят. Иначе ще сезира прокуратурата за престъпно бездействие