Футболистът на ЦСКА Станислав Манолев съвсем скоро може да се завърне на терена. Играчът вече тренира пълноценно и има големи шансове да запише минути следващата седмица, пише "Тема спорт".
Очакванията са Манолев да попадне в групата за двубоя със Славия, който е на 12 август (неделя) от 20:45 часа на стадион "Българска армия". На първо време футболистът ще записва минути в края на мачовете, докато натрупа игрова практика.
Бившият играч на ПСВ, Фулъм и Динамо Москва влезе в лазарета на 15 май - в последния кръг от първенството. При успеха с 3:2 над Левски, Манолев скъса връзка на коляното на десния крак.
Наложи се Манолев да бъде опериран и се очакваше да се върне в игра след 3 месеца. Той може да бъде картотекиран и за срещите с Копенхаген от 3-ия кръг на Лига Европа.
Коментари
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Последни коментари
Проф. Рачев пред OFFNews: Не знам дали Бог или извънземните са ни създали, но ние сме абсолютно съвършенство
Асен Василев отговори на Слави Трифонов: Ако имаше дупка от 18 милиарда лева, това би означавало над 9% дефицит
Главчев: Доволен съм от свършеното. Желязков: Не очакваме нито толеранс, нито милост
76% от българите вярват: Без ESG бизнесът няма бъдеще