Бившият мениджър на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън напусна кормилото на "червените дяволи" през 2013 година, но все още продължава работата си за клуба.
76-годишният специалист е член на съвета на директорите на Манчестър Юнайтед, а в качеството си на посланик на клуба в САЩ получава по 2,3 милиона евро за 20 дни работа.
Отделно от това шотландецът прибира по 115 000 евро за всяка публична изява. Хонорарът му е съизмерим с този на бившия президент на САЩ Бил Клинтън.
Фъргюсън е истинска легенда на Манчестър Юнайтед, като води отбора 27 години, през които спечели 38 трофея. В момента мениджърският пост на "Олд Трафорд" се заема от португалеца Жозе Моуриньо.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
17977
1
14.04 2018 в 11:13
Мммда, ллегенда е, продаде Роналдо, а прибра Бербатов!
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци