Италианският хегемон Ювентус представи новото си лого. И отприщи лавина от критики сред феновете от цял свят.
Представянето беше в Националния музей на науката и технологиите "Леонардо да Винчи" в Милано. Новото лого е доста изчистено в сравнение с предшестващото го, но не е ясно дали и кога ще се появи върху екипите на "бианконерите".
"Новото лого символизира нашето чувство за принадлежност и особеният стил, който ни позволява заедно да вървим по избрания път", казва президентът на Ювентус Андреа Аниели, цитиран от пресслужбата на "Старата госпожа".
Според запалянковците обаче то символизира крив път, дело е на наркоман и е гавра с добрата стара емблема.
Следете новините ни в :


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец