Милан обърна Торино и се натресе на Ювентус

OFFNEWS 13 януари 2017 в 00:39 1787 0

Отборът на Милан направи впечатляващ обрат 2:1 над Торино и се класира за четвъртфиналите в турнира за Купата на Италия.

На "Сан Сиро" "росонерите" губеха до почивката след гол на Андреа Белоти в 27-ата минута, но през второто полувреме с попадения на Юрай Куцка в 61-ата и Джакомо Бонавентура в 64-ата стигнаха до светкавичен обрат в рамките на няколко минути.

Така в следващата фаза Милан ще се изправи срещу Ювентус в повторение на миналогодишния финал.

Така на 24 януари на "Ювентус Стейдиъм" шампионите ще имат възможност да се реваншират за загубената Суперкупа на Италия срещу "росонерите" в Доха.

Момчетата на Винченцо Монтела пък ще се опитат отново да надхитрят "бианконерите", тъй като се надяват пак да стигнат до финала в надпреварата.