Редица отбори родния ни футболен елит са се обединили около предложението за прекратяване на първенството, пишат колегите от "dsport.bg".
Според изданието идеята ще бъде подкрепена от повечето клубове у нас, сред които са Локомотив Пловдив, Арда, Царско село, Етър, Дунав и Ботев Враца.
Въпросният документ щял да бъде внесен за одобрение на срещата, която Българският футболен съюз организира в понеделник.
Според тимовете, които ще подкрепят декларацията, ако настоящата ситуация на неизвестност продължи и клубовете не са наясно дали ще продължат съответните първенства, това би довело до допълнителни загуби и разходи.
Това важи особено за отборите в професионалния футбол, които реално няма да са в състояние да функционират нормално.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец