В БФС не е получавано писмо от УЕФА за евентуална забрана за участие на ЦСКА-София в евротурнирите.
Подобна информация беше тиражирана вчера от спортно издание, но се оказа фалшива новина. От ЦСКА-София вече обявиха, че ще съдят въпросната медия.
"Няма логика да идва такова писмо преди да е завършила лицензионната процедура.
Би могло да има някакво становище след това", коментира заместник изпълнителният директор на футболния съюз Павел Колев.
На този етап няма никакви индикации, че столичани ще срещнат административни проблеми за участие в европейските турнири. Преди това обаче те трябва да си заслужат мястото в тях.



































Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни