Новите в ЦСКА-София дебютираха с победа

OFFNews 02 септември 2017 в 13:38 1232 0

Снимка cska.bg

Лидерът в Първа лига ЦСКА-София победи Марица Пловдив с 3:1 в контролна среща, играна на клубната база на червените в Панчарево, информира официалният сайт на тима от Борисовата градина.

Двубоят беше предаван пряко по ЦСКА ТВ. Старши-треньорът Стамен Белчев гласува доверие на някои по-млади състезатели, както и на тези, които по-рядко намират място сред титулярите в официалните мачове.

Неофициален дебют за армейците направиха новите попълнения Александър Барт и Раул Лое.

Домакините се оттеглиха на почивка с гол аванс, паднал в 7-та минута. Негов автор беше Милчо Ангелов, а Кевин Кубемба нацели гредата на вратата на пловдивчани в 25-та минута след далечен изстрел.

Останалите попадения паднаха през втората част. В 56-та минута гостите изравниха, но радостта им беше кратка, тъй като Кевин Кубемба върна преднината на "червените" след час игра.

Крайното 3:1 оформи Милчо Ангелов, който в 71-та минута отбеляза втория си гол в мача.

Следващият официален мач на ЦСКА-София е в петък, 8 септември, от 20:00 часа на стадион "Българска армия" срещу Верея.