Левски записа трета загуба в контролите

OFFNews 02 февруари 2019 в 16:41 1342 1

Отборът на Левски записа трета загуба в контролите по време на лагера в Кипър.

Този път "сините" загубиха с 1:2 от руския Урал в Ларнака. Двубоят започна с едноминутно мълчание в памет на "синята" легенда Александър Манолов, който вчера напусна този свят на 75 години.

Съперникът от Русия, където играе бившият футболист на Левски Николай Димитров - Хичо, поведе с два ранни гола на Андрей Панюков в 3-ата и 9-ата минути. Левски върна един гол чрез Станислав Костов в 51-ата минута, но за повече нямаха сили.

Така в мачовете си досега Левски има само едно равенство 1:1 с УФА и загуби с 0:1 от китайския Хенан и 1:2 срещу Висла Плоцк. И трите загуби дойдоха при новия треньор Георги Дерменджиев, който замени на поста Славиша Стоянович.

Следващата контрола на Левски е на 5 февруари срещу Судува.

ЛЕВСКИ - УРАЛ 1:2
0:1 Панюков (3)
0:2 Панюков (9)
1:2 Костов (51)
ЛЕВСКИ (4-2-3-1): Николай Михайлов (65-Николай Кръстев), Милош Цветкович, Давид Яблонски (86-Деян Иванов), Нуно Рейш, Иван Горанов (82- Луи Нганиони), Кали Тиам, Илия Юруков, Богдан Вашчук (62-Илия Димитров), Давиде Мариани (73-Станислав Иванов), Паулиньо, Сержиу Буш (46-Станислав Костов)

Резерви: Ивайло Найденов, Томислав Папазов, Мартин Д. Петков, Мартин Петков
Аут за мача: Жерсон Кабрал, Антони Белмонт, Петър Иванов

УРАЛ: Ярослав Годзюр, Грегор Балажич,Стефан Страндберг, Ерик Бикфалви, Денис Кулаков, Николай Димитров, Андрей Панюков, Марко Араторе, Михаил Меркулов, Андрей Егорчев, Артьом Фидлер