Ръководството на ПФК Левски внесе в Областната администрация и Министерството на младежта и спорта заявление за стартиране на процедура по учредяване на безвъзмездно право на строеж на стадион "Георги Аспарухов".
"Сините" са представили и инвестиционна програма за дългосрочно стопанисване на съоръжението.
"На 29.02.2024г (четвъртък), чрез целево създаденото проектно дружество "Стадион Георги Аспарухов" ЕАД, ПФК Левски АД внесе официално до Областна администрация София и Министерство на младежта и спорта заявление за стартиране на процедура по учредяване на безвъзмездно право на строеж на стадион "Георги Аспарухов".
В изпълнение на изискванията на Закона, на вниманието на отговорните институции, бе предоставена инвестиционна програма, съпътстваща искането на ПФК Левски за придобиване на всички права да инвестира и управлява стадиона дългосрочно.
Вярваме, че екипът ни направи първата и най-важна стъпка по пътя към изграждането на нов дом на нашия любим клуб. Мотивация и отговорност е да следваме верния път заедно – всички ние, в името на Левски", съобщават от клуба.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец