Инвестициите в базата на Левски ще продължат в пълна сила, информира "Тема Спорт".
След като вече стартира изграждането на два терена за нуждите на Детско-юношеската школа, в момента текат преговори за придобиване и на терена, на който са временните бунгала откъм Сектор "В" на клубния стадион.
Мястото е апетитно, но на практика на него не кипи каквато и да е дейност.
Плановете на "сините" са всичко да се събори. Един от вариантите е за изграждане медицински и възстановителен център.
Ще бъде отделена и немалка сума и за тотално обновяване на клубната сграда на улица "Тодорини кукли".
В момента офисите на клуба не са в добро състояние.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен