Гол в добавеното време донесе измъчена победа за Ювентус (видео)

OFFNews 03 март 2018 в 21:10 3400 0

Ювентус победи трудно Лацио с 1:0 в двубой от 23-ия кръг на италианската Серия А, игран на стадион "Олимпико".

Аржентинската звезда на торинци Пауло Дибала се завърна в титулярния състав и веднага стана герой на шампионите. Десетката на "бианконерите" отбеляза единственото попадение в срещата в добавените минути на срещата и донесе изключително ценен успех на тима си.

Шампионите, които през седмицата се класираха на рекорден четвърти пореден финал за Купата на Италия, записаха 10-и пореден успех в калчото.

Като цяло срещата на "Олимпико" не оправда очакванията за зрелище. Макар селекциите на двата отбора да са най-резултатните в първенството, в италианската столица се практикуваше позиционен и безкрайно предпазлив футбол.

След тази победа Ювентус вече е с 68 точки на второто място, с 1 по-малко от Наполи, който тази вечер гостува на Рома. Лацио пък е 3-и с 52 пункта.