Черно море подаде жалба срещу съдийството

OFFNews 28 август 2017 в 15:44 1586 0

Ръководството на Черно море внесе жалба до председателя на Съдийската комисия към БФС, относно работата на арбитрите по време на мача със Септември от 7-ия кръг на Първа лига.

Срещата във Варна завърши при резултат 0:2, като софиянци се поздравиха с крайния успех. Основно претенциите на клуба са свързани с двата незачетени гола в полза на "моряците" през вторите 45 минути от сблъсъка.

Ето какво пишат в официалния сайт на клуба:

"Oтсъжданията бяха в изключително важни моменти и като цяло предрешиха крайния изход на срещата в полза на Септември.

В 71-вата минута не бе зачетен редовен гол на Марек Кузма, след като вторият асистент рефер Николай Тодоров Христов отсъди несъществуваща засада на Мартин Костадинов.

В 73-ата минута отново не бе зачетен редовен гол в полза на Черно море, реализиран от Николай Минков, след като Николай Тодоров Христов отсъди за втори път несъществуваща засада".

Към жалбата в БФС ще бъде прикачен и запис от мача с въпросните ситуации.