Черно море на Гонзо измести ЦСКА в Ловеч

OFFNews 26 ноември 2016 в 15:06 2072 0

Воденият от легендата на Левски Георги Иванов - Гонзо отбор на Черно море победи с 2:0 Монтана като гост в Ловеч и измести ЦСКА от третото място във временното класиране в Първа лига след 15-ия кръг.

Това беше осми успех на тима на Гонзо от началото на сезона, който събра 27 точки, докато армейците вече са четвърти с 24, но с мач по-малко. Попаденията за Черно море в Ловеч отбелязаха Бакари в 24-ата минута и Тодор Паланков в 69-ата.

Монтана изигра силно второ полувреме, но не постигна нищо и остава последен в класирането с 8 точки.

ЦСКА може да се върне на третото място при победа над Верея утре. В следващия кръг на 29 ноември Черно море приема Локомотив Горна Оряховица, докато Монтана е гост на Локомотив в Пловдив.