Барселона ще вземе от лятото треньора на Монако Леонардо Жардим, тръби пресата в Португалия. Спецът превърна скромния като селекция тим в страшилището на Шампионската лига. Монако играе полуфинал с Ювентус, а в местното първенство води на ПСЖ.
Жардим псъщо така извади страхотни млади футболисти като Мбапе и Бакайоко. Нищо чудно някои от тях да го последват в Испания.
42-годишният специалист е португалски треньор, който е родом от Венецуела. Водил е Камача, Шавеш, Бейра Мар, Брага, Олимпиакос и Спортинг Лисабон. В Монако е от 2014 година.
В Барселона си харесаха и треньора на Ювентус Масимилиано Алегри. Към него гледа и Арсенал.
Както е известно Луис Енрике обяви оттеглянето си през лятото далеч преди Барселона да отпадне от Шампионската лига. Багажите ще стегнат и половината от настоящите футболисти, каталунците започват да градят нов отбор.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни