От ВМРО за пореден път се събраха днес преди обяд, на протест с обърнати национални флагове, обявявайки се срещу монопола на прехода.
Обърнатото национално знаме е символ на военни действия и от партията заявяват, че са излезли на война срещу непоносимата ситуация в страната, която е довела до демографска криза.
На протеста, организиран от ВМРО пред Съдебната палата в София, се събраха близо 200 души.
Акцията се проведе под надслов "На бунт".
Шествието стигна до сградата на Министерския съвет, където протестиращите връчиха писмо с искания към служебното правителство за разрешаване на проблема с високите сметки за ток, парно и вода.
Утре представители на протестите учредяват нова политическа формация под името "Българската пролет".
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец