Верижна катастрофа затвори временно магистрала „Тракия“ в посока Пловдив в участъка между пътен възел „Церово“ и „Калугерово“.
Първоначално бе изцяло спряно движението по магистралата в този участък, но вече е отворено едното платно и се пропускат автомобили, съобщи "Фокус".
Инцидентът е станал днес към 13:30 часа в района на 76-и километър на автомагистралата. По първоначални данни катастрофата е между три автомобила и бус.
В нея са пострадали седем души, съобщи д-р Георги Геров, директор на Центъра за спешна медицинска помощ в Пазарджик. Сред тях е дете, което е в много тежко състояние - с черепно-мозъчна травма и опасност за живота. Останалите шест души са с различни травми, но предстои установяването на точното им състояние след обстойни прегледи и изследвания.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Лукойл, Алекперов и България: Завой към Русия?
След 4 години Хемус ще стигне до Велико Търново, обещават от АПИ
Баба Алино в София? ''Възраждане'' алармират за десетки хиляди кв. м. незаконно строителство във ''Връбница''
Донев оправда ръста на издръжката на МС с 8,5 млн. евро за съдебно дело, ПСА и чествания