Бойко Борисов управлява държавата като султан. Все едно тя е негова лична бащиния.
Това каза на пресконференция в централата на БСП председателят на социалистите Сергей Станишев.
"Правителственият авиоотряд се използва, за да може премиера да отиде на морето и да порита малко мач", допълни той.
Според Станишев този авиоотряд няма право да извършва търговски полети.
Той заяви, че заплащането се извършва от министерства и ведомства, а не от депутата Емил Димитров.
"Най-голямото нарушение е моралното, защото Авиоотряд 28 се използва като лично такси на министър-председателя", каза Станишев.
Той подчерта, че това е абсолютно недопустимо да се случва в европейска страна.
Лидерът на БСП определи като пълно безумие идеята външно министерство да се премести в сградата на военното НДК.
"Това правителство целенасочено разбива работата на външно министерство, демотивира хората, който работят там", каза още той.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
21.08 2012 в 16:23
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му