Роми си спретнаха рали с 15 каруци

OFFNews 16 August 2013 в 16:02 3070 2
Снимка: Архив
Снимка: Архив

Рали с 15 каруци си спретнаха роми на пътя край село Места (Община Банско), съобщава агенция "Фокус".

В каруците се возят няколко десетки души - мъже, жени и деца, а покрай тях тичат кучета.

Автомобилите преминават покрай гонката с повишено внимание, отбелязва агенцията.

Виж още за:
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Д-р Семерджиев: Здравеопазването е концесия на ГЕРБ, ще получим още от същото