
Столичната полиция издирва 15-годишната Елица Димчева Побакова от Русе.
От пресцентъра на МВР съобщиха, че Побакова е пристигнала в София за участие в турнир по джудо в столичната зала "Христо Ботев". Сигналът за изчезването на детето е бил подаден в 13,05 часа от треньорката на Елица.
Момичето участвало в състезанието, като към 12 часа поискало разрешение да отиде да си купи нещо за ядене. След като Елица се забавила, треньорката започнала да я търси, като на скамейката, където децата държали багажа си, били открити дрехите на момичето, липсвало само горното й яке.
Органите на реда веднага са започнали издирване на Елица, като са сформирани няколко екипа от столичното Седмо РУП и СДВР. В издирването е включено и следово куче. До този момент дирите й се губят.
Елица е средна на ръст, с черни очи и дълга черна коса с бретон, вероятно вързана на опашка. По първоначални данни е облечена с екипа по джудо, сини джапанки и черно яке с качулка.
Гражданите, които разполагат с допълнителна информация за издирваното момиче, могат да сигнализират на тел. 112 или в най-близкото поделение на МВР.
Коментари
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Последни коментари
Борисов
Експерт: Украйна провежда операции в 400-километров пояс от Запорожие до Бахмут
Джендо Джедев
Скандал в НС заради влизането на Пеевски в комисията за Конституцията
Гьорче
Командирът на руската 72-ра бригада: ЧВК Вагнер ни изнасилват, отвличат войници за роби
Гьорче
Командирът на руската 72-ра бригада: ЧВК Вагнер ни изнасилват, отвличат войници за роби