Отново катастрофа с кола на НСО

23 January 2013 в 17:35 3538 2
Кола на НСО.
Кола на НСО.

Кола на НСО се е ударила челно с "Рено" с пернишка регистрация на "Ботевградско шосе".

По първоначални данни виновен за инцидента е шофьорът на пернишката кола, който се е ударил в автомобила на НСО след ляв завой.

Предполага се, че той е минал на червено.

Шофьорът на колата на НСО е пострадал леко при катастрофата и е откаран във ВМА за преглед. В колата не е имало охраняван от националната служба човек.

 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Карл Бушби - човекът, който 27 години върви към дома си и обиколи света пеша