Ден 127: 300 души на протеста, МВР ги преброи до 150

18 October 2013 в 21:06 2874 4
Снимка: Протестна мрежа
Снимка: Протестна мрежа

Над 300 души се включиха в петъчното протестно шествие срещу кабинета „Орешарски“ в центъра на София.

Протестът мина под мотото „Вън червената мафия“, а пред парламента демонстрантите скандираха „Чисти ръце“ и „Оставка“.

По информация на пресцентъра на МВР обаче „към 150 души са се събрали около 20 ч. в пространството пред сградата на Министерския съвет в София“.

Днес в полицията не е постъпвала информация за нарушения на обществения ред или инциденти по време на протестното шествие.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира