Директорът на Европейската служба за борба с измамите Джовани Кеслер идва на двудневно посещение в България.
Директорът на ОЛАФ пристига, за да се запознае с резултатите в борбата с корупцията и измамите.
В четвъртък Кеслер ще се срещне с премиера Бойко Борисов. Двамата ще обсъдят сътрудничеството между ОЛАФ и Министерството на вътрешните работи, както и предприетите стъпки за напредъка на страната ни.
В разговорите ще участва и вътрешният министър Цветан Цветанов, по чиято покана Кеслер шристига в България.
Очаква се, че премиерът Борисов ще запознае шефа на ОЛАФ с разследването около проекта за АЕЦ „Белене“.
След посещението в Министерски съвет Кеслер ще има работна среща и с главния прокурор Борис Велчев.
Той ще се запознае отблизо с работата на дирекция „Координация на борбата с правонарушенията, засягащи финансовите интереси на Европейския съюз“ (АФКОС).
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни