Два протеста в подкрепа на пенсионирания проф. Тодор Кантарджиев организират колегите му от Националния център по заразни и паразитни болести днес.
Те настояват той да бъде върнат на поста му.
След като тази сутрин се събраха пред НЦЗПБ, работещите в центъра организират и втори протест в 13 часа пред здравното министерство.
За три дни се казаха много неща. Над 650 подписа са се събрали само на хартия, отделно дигитално събраните подписи, които са хиляди. Ние постигнахме целта си – мислещата част от обществото да разбере какво се случва“, казаха протестиращи, цитирани от бТВ.
От НЦЗПБ изпратиха и отворено писмо до властите и политическите партии, в което изразяват подкрепата си за проф. Кантарджиев.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел