Ще посрещнете ли депутатите пред парламента на 4 септември? (нова анкета)

OFFNews 27 August 2013 в 12:25 9515 41
Блокада в началото на ул.
Блокада в началото на ул. "Оборище" Снимка: Владимир Йончев

Ваканцията на депутатите приключва на 4 септември, а вече се знае, че протестиращите готвят подобаващо посрещане на народните избраници.

В мрежата се разпространява призив всички демонстранти да се съберат на 4 септември (сряда) и още в 8 часа и да блокират всички входове на Народното събрание.

Затова в новата си анкета ви питаме: Ще посрещнете ли депутатите пред парламента на 4 септември?

Възможните отговори са:

Да, там съм от сутринта.

Да, ще си взема отпуск за протеста.

Ако имам възможност.

Не, няма да отида.

Ще отида да ги браня като участник в контрапротеста.

Можете да гласувате в долната дясна част на страницата.

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!