Легендарната британска банда Oasis обяви днес дългоочакваното си завръщане на сцената след 15-годишно отсъствие.
Групата на братята Ноел и Лиъм Галахър се събира за турне през 2025 година. То ще е в Англия, Шотландия и Ирландия, а билетите ще са в продажба от събота.
За по-късни дати през 2025 година ще бъдат обявени и концерти извън Европа.
Oasis изгряха през 90-те и се превърнаха в една от най-продаваните британски банди за всички времена. На фестивал в Париж между членове на групата възниква остър конфликт, който води до разпада им.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
-8795
1
27.08 2024 в 12:01
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия
Еньовден е, днес не се работи, хиляди черпят за имен ден