Водачката в световната ранглиста при алпийките Линдзи Вон и нейните съпернички Аня Першон и Мария Рийш пристигнаха в София с полет от Москва с един час закъснение.
Те ще се състезават в спускането и Супер-Г за Световната купа в Банско събота и неделя. Снощи голяма част от Белия керван бяха на стадион "Лужники" и изгледаха мача от Шампионската лига между ЦСКА и Реал (1:1). В паралелния слалом на осветление в руската столица победата взе Джули Манкузо. Американката победи на финала Михаела Кирхгасер от Австрия, а Вон остана трета. Американката Вон не беше в настроение за медийни изяви. "Развълнувана съм, че съм отново в България, надявам се на добро представяне. Разбрах, че условията на Банско са добри", каза само 27-годишната блондинка от Минесота, преди да се качи на автобуса, който потегли към ски курорта ни. В събота от 11 часа е спускането, а в неделя от 12 часа е стартът на Супер-Г в Банско.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни