Английската суперзвезда на американския Лос Анджелис Галакси Дейвид Бекъм бе замерван с бирени кутии по време на двубоя на неговия тим срещу Торонто (2:2) от четвъртфиналната фаза на плейофите в Мейджър лийг сокър на Съединените щати.
36-годишният футболист бе атакуван с кутии от бира и ленти при опита си да изпълни ъглов удар.
Нервите на играча в един момент не издържаха и той грабна една полупразна кутийка от бира и я размаха на фенове.
"Обстановката на стадиона бе превъзходна - коментира след срещата Бекъм. - Основната част от публиката бе дошла да се забавлява и мисля, че ги зарадвахме с хубава игра.
Жалкото е, че имаше и хора, които се опитаха да развалят шоуто. Още по-жалко е, че и деца станаха свидетели на това".
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец