Кристиано удари по Волфсбург, Ман Сити отстраниха ПСЖ

OFFNews 13 април 2016 в 07:39 1805 0

Реал Мадрид надви с 3:0 немския си противник Волфсбург в мач реванш от 1/4 финалите на Шампионската лига.

3 попадения за кралския отбор отбеляза португалската звезда Кристиано Роналдо.

Той отбеляза два гола в първото полувреме в рамките на 1 минута, а третото си попадение вкара във втората част на играта, с което подпечата пропуските на Реал за 1/2 финала на футболния турнир.

Мадридчани играха с леко напрежение в началото на двубоя и търсеха бързи голове, тъй като в Германия Реал загубиха изненадващо с 2:0. Въпреки стресиращия за "Белия балет" първи мач, Роналдо измъкна Реал на гърба си.

В другия двубой от 1/4 финалите на ШЛ Манчестър Сити се класира за първи път в историята си на полуфинал в Шампионската лига. "Гражданите" надвиха с 1:0 Пари Сен Жермен в реванша от четвъртфиналите и с общ резултат 3:2 си осигуриха място сред 4-те най-добри отбора в турнира.

Победния гол за Сити от снощи отбеляза Кевин де Бройне, а вратарят на англичани Джо Харт също бе герой, след като извади няколко чисти положения пред вратата си и устоя на ударите на Златан Ибрахимович.