Първата българска ракета Григор Димитров се класира за втория кръг в мъжката схема от откритото първенство по тенис на САЩ, след като победи с 6:2, 7:6 (4), 6:2 американеца Райън Харисън.
Григор Димитров написа още една страница от тенис историята на България, като стана първият наш тенисист с победа в основната схема на US Open.
Следващият съперник на поставения под номер 7 в схемата Димитров ще бъде излъчен от двубоя между Карлос Берлок от Аржентина и Дуди Села от Израел.
Класирането във втория кръг осигури на Григор Димитров 45 точки за ранглистата на АТП и 60 420 щатски долара от наградния фонд.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел