Голов трилър в Грузия донесе Суперкупата на Барселона

OFFNews 12 август 2015 в 07:37 2660 0

Барселона триумфира със Суперкупата на Европа в голов спектакъл срещу Севиля в мач, изигран в Тбилиси, Грузия.

Резултатът бе открит от Севиля още в 3-тата минута от Банега, но Барселона успя да отговори още след 4 минути с гол на Лео Меси.

До средата на втото полувреме феновете наблюдаха качествен футбол на бързи обороти.

Барселона държеше всичко в своите ръце и сякаш до 52-рата минута мачът беше решен при резултат 4-1 за каталунците.

Севиля обаче успя да покаже отборен дух и да изравни Барса до края на второто полувреме.

В дадените продължения само Барселона нападаше, а по играта на Севиля си личеше, че играчите на Емери са изморени и чакат дузпите.

Въпреки защитните действия на Севиля Педро Родригес успя да пробие и да отбележи победното за Барселона попадение в 115-тата минута.

0:1 - Банега (3)
1:1 - Меси (7)
2:1 - Меси (16)
3:1 - Рафиня (43)
4:1 - Суарес (51)
4:2 - Рейес (57)
4:3 - Гамейро (71-д)
4:4 - Коноплянка (81)