Феновете на Берое излизат на протест. Това става ясно от публикация на фенклуба на отбора от Стара Загора във фейсбук.
"Скъпи съграждани и приятели,
Каним Ви на 28.12.2021г. (вторник) от 16 часа пред Община Стара Загора, на голям протестен събор в подкрепа на любимия ни клуб, който е под яростна атака и има огромна нужда от подкрепата ни. Това е само началото!
Весели празници и само Берое!", гласи съобщението до феновете на зеления отбор.
Бъдещето на тима от А група е под въпрос, тъй като държавното дружество ТЕЦ Марица Изток-2 спря финансирането. Въпросната компания е в тежко финансово състояние и не може да продължи да харчи грешни пари за футболния отбор.
Акциите на тима вече са обявени за продажба.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел