Парламентарен фен клуб на "Левски" ще създаде депутатът от Реформаторския блок Борис Станимиров.
Това обяви самият той през Фейсбук страницата си часове след като положи клетва като народен представител.
"Търсих парламентарния фен клуб на "Левски", за да се запиша. Оказа се, че такъв няма. Ще направя тогава! По случай вековния юбилей на Клуба и четвъртвековния юбилей на свободата ще подкрепим Отбора на Свободата и в НС. Ще се свържа първо с феновете, защото именно заради тях "Левски" значи свобода", гласи съобщението на Станимиров.
Днес Станимиров влезе в парламента на мястото на Меглена Кунева, която прие поста вицепремиер по координация на европейските политики и институционалните въпроси.
Само няколко часа след това той внесе първото си предложение. Той предлага със закон да се преразгледа съдържанието на учебниците по история, така че "младите хора да бъдат информирани за престъпленията на комунистическите режими у нас и по света по същия начин, по който са информирани за престъпленията на националсоциализма и фашизма".
Следете новините ни в :



























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
България изпревари Италия, Испания и Хърватия по чистота на водата в морето
Елена Йончева сигнализира Европол и Интерпол за политическа злоупотреба с лични данни заради Пеевски
Охрана не пусна китаристa на Guns N'Roses Slash във VIP зоната на холивудска премиера
Президентът Йотова в Карлово: Левски превърна свободата в национален идеал