Българският ансамбъл по художествена гимнастика спечели бронзов медал на финала с обръчи и бухалки на Световното първенство по художествена гимнастика в Щутгарт.
Българските гимнастички получиха 17.866 точки. Първото място спечели Русия с 18.125 точки, а второ – Италия с 18.100 точки.
В същото време българките станаха четвърти на финала на пет ленти със 17.300 точки.
Шампион стана Италия със 17.900 точки, а второто място зае Русия със 17.850 точки. Бронзовият медал пък спечели Япония със 17.366 точки.
Националният ансамбъл по художествена гимнастика спечели вчера сребърен медал в многобоя от Световното първенство в Щутгарт.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец