"Астън вила" няма да предложи договор на Стилиян Петров като футболист, съобщи мениджърът на клуба Роберто ди Матео.
Българският футболист, който се върна на терена, след като успя да пребори остра левкемия, ще получи оферта за друг пост в клуба.
"Стилиян е вдъхновение за всички нас. Говорих с него и му обясних решението си. Освен това му предложих да остане в клуба. Стилиян ще обсъди предложението със семейството си преди да се завърне при нас", заявява Ди Матео.
Стенли игра в две контроли на Астън Вила през юли, но пропусна снощната проверка на тима срещу Бристъл Роувърс, завършила 1:1. Участието му в приятелския мач срещу австрийския ГАК предизвика възхищението както на футболистите, треньорите и ръководството на клуба, така и на феновете.



























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Поразен от Украйна танкер заседна край бреговете на Ахтопол
Не е Нобел, но все е нещо: ФИФА даде купа и медал за мир на Тръмп
Ватиканът не позволи на жени да стават дякони
Не е Нобел, но все е нещо: ФИФА даде купа и медал за мир на Тръмп
Песента, която милиони руснаци тайно припяват и плаши Путин