Тръмп изравни по пари Марк Селби
Тръмп чака съперника си на финала на "Шампионата на играчите"
Рони О'Съливан се направи на Лиъм Галахър
09 март 2017 в 11:19 832 3
Джъд Тръмп победи Рони О'Съливан с 5:3 фрейма и стигна до полуфиналите на първенството "Шампионата на играчите" в уелския град Ландъдно. Тръмп се наложи в началото и след два пробива с 86 и 113 точки поведе с 3:1. След два разм
08 март 2017 в 12:45 760 0
Джъд Тръмп ще се срещне с Рони О'Съливан на 1/4-финал в турнира "Шампионата на играчите". Задава се мегасблъсък в надпреварата, след като Асото отстрани Марк Кинг с 5:2. Тръмп бе по-класният от двамата и поведе с брейк от 65 то
06 март 2017 в 13:45 368 0
Стана ясен жребият за "Шампионатът на играчите", който ще се проведе в уелския град Ландъдно. Сили ще премерят най-добрите 16 играчи за сезона до момента в снукъра.  Ето двойките: Марк Селби (1) - Райън Дей (16) - вторник от 15
20 февруари 2017 в 09:46 690 0
Стюърт Бингъм показа по-здрави нерви в оспорвания финал на турнира по снукър "Уелш Оупън" в Кардиф и победи с 9:8 фрейма Джъд Тръмп. Това е първи успех за 40-годишния англичанин в Кардиф, който спечели и първия си трофей от р
19 февруари 2017 в 10:08 506 0
Световният номер 2 Стюърт Бингам се класира на финала на Откритото първенство на Уелс по снукър, след като разгроми с 6:0 изненадващия полуфиналист Робърт Милкинс. Бингам ще срещне на финала Джъд Тръмп, който по-рано в съ
17 февруари 2017 в 02:04 235 0
15-годишният уелсец Джаксън Пейдж загуби от Джъд Тръмп с 0:4 в 1/16-финалите на Откритото първенство по снукър в Уелс. Тийнейджърът участва с уайлд кард в последното събитие от веригата "Домашни нации" и дотук сензационно п
16 февруари 2017 в 10:10 658 0
Защитаващият титлата на Откритото на Уелс по снукър Рони О'Съливан шокиращо отпадна още във втори кръг, след като отстъпи пред Марк Дейвис с 3:4 фрейма. Всичко в мача започна по отличен начин за Ракетата, който поведе с 3:
15 февруари 2017 в 12:31 504 0
Рони О'Съливан направи много силно начало, като победи Том Форд с 4:1 в първия кръг на Откритото първенство по снукър на Уелс, което се провежда в Кардиф. Форд спечели първата партия в Моторпойнт Арена със солидни мини-се
14 февруари 2017 в 10:57 400 0
Нийл Робъртсън победи своя идол от дете Джими Уайт с 4:1 в първия кръг на Откритото първенство по снукър на Уелс, което се провежда в Кардиф. Австралиецът спечели турнира преди 10 години, а миналият сезон загуби финала от
13 февруари 2017 в 09:49 497 0
Бари Хоукинс спечели титлата на ранкинг турнира по снукър Гран при в Престън, след като спечели с 10:7 фрейма срещу Райън Дей. "Ястреба" показа солидни нерви в този дълъг финал и спря устрема на Дей, който беше напът да напр
11 февруари 2017 в 11:27 625 0
Райън Дей се приближи с още една крачка до спечелването на първата в кариерата си титла от ранкинг турнир в снукъра, след като детронира в 1/4-финалите защитаващия титлата от Гран при в Престън Шон Мърфи с 4:2 фрейма. Мнози
10 февруари 2017 в 13:02 654 1
Снукър легендата Рони О'Съливан проговори като робот в знак на протест срещу глобите и наказанията, които му налагат от международната федерация след публично изказани критични мнения. Последният повод да бъде глобен
10 февруари 2017 в 11:19 532 2
Бари Хоукинс се класира на 1/2-финалите на турнира по снукър Гран при в Престън, след като в рамките на няколко часа отстрани две от големите имена в играта. В ранната сесия той отстрани Джъд Тръмп след 4:1 фрейма, а вечерта
09 февруари 2017 в 12:02 780 0
Изненадите на турнира по снукър Гран при в Престън продължават. Поредната поднесе Мартин Гулд, който елиминира световният шампион и водач в ранглистата Марк Селби с 4:3 и си осигури място в топ 16 на престижната надпрева
08 февруари 2017 в 11:44 1101 0
Легендата в снукъра Рони О'Съливан отстрани 16-годишният китайски талант Ян Бингтао с 4:2 в първи кръг на Световното Гран При в Престън. Ракетата, който през януари спечели рекордната седма титла от сериите Мастърс, напра
07 февруари 2017 в 14:48 1448 0
Страхотен удар направи снукърът ни - мегазвездите Рони О'Съливан и Стивън Хендри идват за 4 мача в България през септември. Новината потвърди пред медията ни Олег Велинов, председател на българската федерация по снукър