Марко Фу стигна до равенство срещу Робъртсън във втората сесия
Джон Хигинс отстрани Марк Алън по пътя си към 1/4-финалите в Крусибъл
Силен старт за Мърфи, но О'Съливан не се даде
Рори Маклауд е на крачка от сензация на Световното по снукър
19 април 2017 в 11:50 367 0
Лян Уенбо постигна трудна победа над Стюърт Карингтън с 10-7 фрейма и се класира за 1/8-финалите на Световното първенство, което се провежда в шефийлдския театър Крусибъл. Въпреки лекото предимство на английският играч о
18 април 2017 в 12:04 581 0
Марко Фу сътвори сензационен обрат, след като победи Лука Бресел с 10-9 фрейма и се класира за 1/8-финалите на Световното първенство, което се провежда в шефийлдския театър Крусибъл. Китаецът действа много агресивно в дву
17 април 2017 в 11:55 555 0
Лука Бресел е само на 3 фрейма от 1/8-финалите на Световното първенство, което се провежда в шефийлдския театър Крусибъл. Белгиецът дръпна със 7:2 фрейма на Марко Фу в първата им сесия вчера вечерта. Световният номер 30 се и
16 април 2017 в 10:00 1063 1
Защитаващият титлата си от миналата година Марк Селби направи летящ старт и победи Фъргъл О'Брайън с 10-2 фрейма в мач от първия кръг на Световното първенство по снукър, което се провежда в шефийлдския театър Крусибъл. В
12 април 2017 в 14:11 1102 0
Световното първенство по снукър ще се излъчва ексклузивно в ефира на Евроспорт от 15 април до 1 май. Там са събрани най-големите таланти в този велик спорт, сред които Рони О‘Съливан, Марк Селби и Джъд Тръмп. Евроспорт ще
11 април 2017 в 13:45 463 0
„Световното първенство по снукър ще се излъчва ексклузивно в ефира на Евроспорт от 15 април до 1 май и ще срещне най-големите таланти в този велик спорт,, сред които Рони О‘Съливан, Марк Селби и Джъд Тръмп. Евроспорт ще по
23 март 2017 в 21:00 852 0
Легендата на снукъра Рони О'Съливан разкри в блога си, че се възхищава на британската колоездачка Виктория Пендълтън. И тя като него е преминавала през тежки психологически сривове, но е успяла да ги преодолее и отново
13 март 2017 в 08:35 642 1
Джъд Тръмп записа велика вечер в снукъра. Асото спечели седма ранкинг титла в кариерата си след обрат от 2:5 до 10:8 срещу Марко Фу във финала на "Шампионат на играчите". Асото, както е известен победителят, имаше доста колеб
11 март 2017 в 12:54 744 0
Джъд Тръмп се класира на финала на ранкинг турнира "Шампионата на играчите" по снукър в Ландъдно, Уелс. Той победи в оспорван 1/2-финал с 6:4 фрейма Али Картър и стигна до пети спор за трофея в ранкинг турнир през сезона, кат
10 март 2017 в 18:06 1509 0
Легендата в снукъра Рони О'Съливан продължава с ексцентричния си протест срещу наказанията, които му налага световната федерация заради откровените интервюта. Ракетата направи шоу за журналистите и феновете след пор
09 март 2017 в 11:19 990 3
Джъд Тръмп победи Рони О'Съливан с 5:3 фрейма и стигна до полуфиналите на първенството "Шампионата на играчите" в уелския град Ландъдно. Тръмп се наложи в началото и след два пробива с 86 и 113 точки поведе с 3:1. След два разм
08 март 2017 в 12:45 852 0
Джъд Тръмп ще се срещне с Рони О'Съливан на 1/4-финал в турнира "Шампионата на играчите". Задава се мегасблъсък в надпреварата, след като Асото отстрани Марк Кинг с 5:2. Тръмп бе по-класният от двамата и поведе с брейк от 65 то
06 март 2017 в 13:45 447 0
Стана ясен жребият за "Шампионатът на играчите", който ще се проведе в уелския град Ландъдно. Сили ще премерят най-добрите 16 играчи за сезона до момента в снукъра.  Ето двойките: Марк Селби (1) - Райън Дей (16) - вторник от 15
20 февруари 2017 в 09:46 803 0
Стюърт Бингъм показа по-здрави нерви в оспорвания финал на турнира по снукър "Уелш Оупън" в Кардиф и победи с 9:8 фрейма Джъд Тръмп. Това е първи успех за 40-годишния англичанин в Кардиф, който спечели и първия си трофей от р
19 февруари 2017 в 10:08 566 0
Световният номер 2 Стюърт Бингам се класира на финала на Откритото първенство на Уелс по снукър, след като разгроми с 6:0 изненадващия полуфиналист Робърт Милкинс. Бингам ще срещне на финала Джъд Тръмп, който по-рано в съ
17 февруари 2017 в 02:04 363 0
15-годишният уелсец Джаксън Пейдж загуби от Джъд Тръмп с 0:4 в 1/16-финалите на Откритото първенство по снукър в Уелс. Тийнейджърът участва с уайлд кард в последното събитие от веригата "Домашни нации" и дотук сензационно п