OFFNews получи сигнали от няколко места, че ромски махали са инструктирани да гласуват след 17 часа.
Сигналите се потвърждават косвено, тъй като към момента активността в много от ромските секции е много по-ниска от средната за страната.
Според източниците ни задържането на ромските гласове се прави, за да се види дали изобщо има смисъл да се плащат от купувачите на гласове.
Купувачите са обещавали по 80 лева на глас, съобщават репортерите и кореспондентите на OFFNews. Но няма гаранция дали ромите изобщо ще си ги получат, защото може да се окаже, че няма нужда от гласа им.
Следете новините ни в :




















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
83938
7
13.11 2016 в 16:23
Ееееее, а помните ли кво гадже беше преди десетина години...
Стана евродепутат и се ояде деба.
Поредното доказателство че ЕС развращава, разпуска и разплува...
83938
6
13.11 2016 в 16:21
Оттук нататък на Баце всеки лев ше му е скъп както е тръгнало.
24551
4
13.11 2016 в 13:38
69999
2
13.11 2016 в 13:22
НЕКА ПРИБЕРЕМ И ПАРИТЕ НА ГРОБАДЖИИТЕ........ТЕ СА НАШИ....НЕ ЛИ?!?!?!?
ВСИЧКИ ЗА.......ГЕНЕРАЛА....СТИГА СТЕ СПАЛИ...ОТ СЪН СПОМЕНИ.....НЯМА......
7830
1
13.11 2016 в 13:18
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци