След Камен Воденичаров и друга легенда на "Ку-ку" и "Каналето" - Тончо Токмакчиев, се връща в БНТ.
Той ще води "Вечерното шоу" на телевизията. Негов водещ досега бе Георги Любенов.
Първото предаване с Токмакчиев ще бъде излъчено на 12 септември, четвъртък, от 21:00 ч по БНТ ч.
„На Българската национална телевизия не се отказва, много бързо приех поканата. Имах няколко мои предложения, които бяха приети, и на тази база започнахме работа“, сподели тази сутрин в предаването „Денят започва“ Тончо Токмакчиев.
„В студиото на „Вечерното шоу“ ще си партнирам с Теди Кацарова, която ще бъде прекрасното лице на бенда. Много се радвам, че тя се съгласи да поеме тази творческа задача“, каза още Токмакчиев.
Камен Воденичаров ще води от новия сезон "Последният печели", което досега бе с водещ Орлин Горанов.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец