Известният американски телевизионен водещ Лари Кинг претърпя сърдечен удар, след което бе откаран в болница, предаде БГНЕС.
„Той страдаше от проблеми с дишането в продължение на месеци“, цитира неназован източник порталът, добавяйки, че инфарктът се е случил, докато Кинг се готвел да отиде в болницата за ангиограма.
На водещия е извършена ангиопластика и са му поставени няколко стента.
85-годишната легенда се намира в интензивното отделение за сърдечни болести и се очаква да бъде изписан в понеделник.
Това се случва с известния водещ на токшоу за втори път, след като през 1987 г. също претърпя сърдечен удар. Лари има проблеми със сърцето в продължение на 30 години. Той е претърпял 2 сърдечни пристъпа.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
ДБ: Хората на Радев предлагат рекорден дефицит, сравним с управлението на Виденов
Подмолно през бюджета кабинетът на Радев ще закрие Комисията по досиетата
Минута мълчание в НС в памет на загиналите деца на АМ ''Тракия''
Как ще се избира нов ВСС: Депутатите решават днес