Ексклузивно Работилниците, фитнесът и доджото в изгорялата хижа Петрохан (видео)

бТВ прекрати договора на Мария Цънцарова

OFFNews 23 декември 2025 в 20:20 14058 9
Цънцарова

Снимка бТВ

Мария Цънцарова

Считано от днес, 23 декември, bTV Media Group и Мария Цънцарова взеха решение да прекратят трудовите си правоотношения.

Това се казва в позиция на телевизията.

bTV благодари на Мария Цънцарова за нейния принос през годините и ѝ пожелава успех в бъдещите професионални начинания, се допълва още.

"Новинарската редакция на медията, включително „Тази сутрин“ и останалите актуално-публицистични формати, продължават да работят за развитие на съдържанието спрямо най-високи професионални стандарти, при спазване на пълна редакционна независимост и в интерес на българското общество", посочват от бТВ.

Въпреки че новината се появи около 20:00 часа, на сайта се посочва по-ранен час - 16:26.

Сутринта се проведе протестно пиене на кафе пред сградата на телевизията в Малкото НДК срещу отстраняването на журналистката. На него дойдоха нейни колеги, също отстранени от екрана.

Следете новините ни в :
Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови
За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

3945

10

бай Падежко

24.12 2025 в 01:05

Gunчо, не знам какво очакваш, но ако видиш пред магазин "за народа" опашка за червен пипер, не се чуди.

-2600

9

manny

24.12 2025 в 00:39

Чудо голямо. Все едно гледам шиттв, или новашит, или пък бнтшит. Като се замисля в тази "телевизия" така или иначе няма нищо свестно. Че и в другите ганчовски телевизии.

Ако се замисля още повече - аз телевизия и не гледам. Абе що се мъчите да ме занимавате с глупости?
Все едно в БеГе имало и "журналисти" .
Някой "умник" сега да каже и че би гласувал за БеГе "журналист". "Журналист" или "мисирка" е правилния термин последно?

-280

8

jdravun

23.12 2025 в 21:20

на това политолозите ми казват черен лебед- означава че от дребно визуално нещо ,се взривява цялата ситуация, която се е натруупала от наглостта на плитиците

-8795

7

Gunteer

23.12 2025 в 21:04

На следващ етап програмата ще има все по-силен положителен ефект и за българските производители. Очаква се включването на по-голям брой регионални доставчици, което ще съкрати логистичните вериги, ще намали разходите и ще даде възможност за още по-конкурентни цени, както и за реализация на местна продукция в близост до мястото на производство.

Публикацията е платен материал

Виж още за:
Следете новините ни в GoogleNews

-8795

6

Gunteer

23.12 2025 в 21:04

копирам


Offnews
Спорт
Наука
Лайфстайл
Авто
Tech OFFNews
Търсене в сайта...

България
Свят
Политика
Общество
Икономика
Темида
112
Анализи
Здраве
Нашите автори
Култура
Европа

НовиниБългарияОбщество
Проектът “Магазин за хората” постигна основната си цел - доволни клиенти и реален ефект в малките населени места
OFFNews 22 декември 2025 в 09:00 10380 0

-8795

5

Gunteer

23.12 2025 в 21:03

бай Падежко, аз нямам нужда от хапчета като вас, говорещите шишовски.

3945

4

бай Падежко

23.12 2025 в 20:49

Пич, или не си пиш хапчетата, или си минал на руски.

-8795

3

Gunteer

23.12 2025 в 20:40

Такива като вас, а не като Шишо, са причината не просто медиите да затъват, а никой да не вярва на никой. И Шишо го знае, и Боко го знае. Без бой ви бият всеки път, а след това и вие се правите на жертви и стожери някакви. След 10 години ще разправяте как са ви унищожили, без да споменавате, че сте взели пари, за да бъдете унищожени. Колко кила захар струвате? И вие ли ще отразявате изборите, бе?!!??! Да ви плюя...

-8795

2

Gunteer

23.12 2025 в 20:32

Хем ще дърпат от Шишо и от кой ли не, хем ще се правят на независими.
 
X

Петрохан: Първи кадри на хижата отвътре