Официалният трейлър от документалния филм на Amazon "Всичко или нищо - Манчестър Сити" вече стана тотален хит в социалните мрежи.
"Ще ви защитавам до последния ден на животите ни в пресконференциите, но тук ви казвам истината", така започва гневният Пеп Гуардиола в свое обръщение в съблекалнята на "гражданите", във видеото което се появи в интернет.
"Някои от вас играят по-добре, когато са ми ядосани, така че ако ме мразите, мразете ме. Няма никакъв проблем", продължава да надъхва Гуардиола, докато Серхио Агуеро и Рахийм Стърлинг гледат към земята.
Невероятните кадри са част от документалния филм, който дава поглед вътре в отбора към историческия сезон 2017/18 за Манчестър Сити.
В него "гражданите" спечелиха титлата като подобриха рекордите за най-много точки и голове в английската Висша лига.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Спряха трамваите в Лайпциг до утре, след като жегата разтопи релсите
Гълъб Донев: Увеличението на винетката е едва 1,20 € на месец, не е стряскащо
Ден 474: Блато. Канадските дневници на Райна Александрова
Fibank с 2 отличия от 34-ото издание на конкурса "Банка на годината"