Куп звезди наблюдаваха от трибуните снощния финал на турнира по тенис от Големия шлем "Уимбълдън", където след петчасов двубой Новак Джокович надделя над Роджър Федерер и за пети път спечели шампионата.
Това бе и най-продължителния решаващ мач за трофея при надпреварата в Лондон. За Ноле титлата е под номер 16 в турнирите от Големия шлем.
Той се доближи на две от Рафаел Надал, който е с 18 и на четири от Федерер.
Това бе и общо трети спечелен финал на Джокович срещу Маестрото на "Уимбълдън". Той вече води с 26:22 в преките им срещи през годините.
Херцогинята на Кеймбридж Кейт Мидълтън бе там със съпруга си принц Уилиям, за да връчи наградата на големия победител. Самата Кейт е патрон на турнира от 2016 година, поемайки щафетата от кралица Елизабет II.
Сред присъстващите знаменитости имаше много холивудски актьори. Впечатление направиха Катрин Зита Джоунс и Майкъл Дъглас, които бяха със своя син Дилън.
Кендъл Дженър, Бруклин Бекъм и Хана Крос също уважиха спортното събитие.
Вижте тази публикация в Instagram.
От трибуните гледаха още Бенедикт Къмбърбач със съпругата си Софи Хънтър, както и си Шарлийз Терон и Том Хъдълстоун.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец